Mis põhjustab sekundaarset kõrget vererõhku salakaval viisil

Sekundaarsel hüpertensioonil on salakavalam põhjus kui primaarsel hüpertensioonil, mis on sageli põhjustatud sellistest asjadest nagu toit ja trenn (tere, liiga palju soola ja vähe liikumist!). See sarnaneb kõrge vererõhuga, kuid pöördega. See on põhjustatud muudest terviseprobleemidest või ravimitest.

Keha seisundid

Esiteks on halvad poisid füüsilised probleemid. See võib hõlmata probleeme neerudega, keemilisi muutusi, nagu hüperaldosteronism või hüpertüreoidism, või isegi hingamisraskusi öösel. See on õige, see, kuidas te norskate, võib teie vererõhku tõsta.

Retseptiravimid

Räägime nüüd partnerist: ravimid. Ravimid, mida me tervena püsimiseks võtame, võivad mõnikord muuta meie vererõhu hulluks. Mõelge rasestumisvastastele pillidele, dekongestantidele ja isegi mõnele käsimüügis olevale valuvaigistile. See on nagu Hollywoodi filmiloo keerdkäik: te ei näe seda tulemas!

Selgitame välja, kes seda tegi

Kuidas siis sekundaarset hüpertensiooni tabada? Kõik on seotud oma arstiga spiooniks olemises. Alustuseks registreerivad nad hoolikalt teie haigusloo ja teevad täieliku füüsilise kontrolli. Pärast seda tuleb lõbus osa: testid! Nad teevad kõik, et teada saada, mis toimub, alates vere- ja pissianalüüsidest kuni pildiuuringuteni, nagu MRI ja ultraheli.

Jälgige oma vererõhku

Muidugi ei saaks te seda siplemistööd teha, kui te oma vererõhku tähelepanelikult ei jälginud. Siis tulebki kasuks vererõhuaparaat. Regulaarsed vererõhu kontrollid kas arsti juures või kodus on olulised, et tabada hüpertensioon, olgu see siis sekundaarne või mitte, enne kui see teie tervist kahjustab.

Mida Welltone’i toidulisand teie heaks teeb

Räägime nüüd Welltone’i pillidest, mis võivad aidata teil võidelda sekundaarse hüpertensiooniga. See võimas looduslike koostisosade segu loodi selleks, et hoida teie süda terve ja vererõhk tervena. Welltone on nagu superkangelane, kes tuleb olukorda päästma. Sellel on segu ürtidest ja toitainetest, nagu küüslaugu ekstrakt, viirpuu marjad ja vitamiin B6.

Oma pudeli Welltone vitamiini hankimiseks minge nende ametlikule veebisaidile https://welltone-website.com/et/ ja otsustage anda oma vererõhule vajalikku abi. Hüvasti, sekundaarne hüpertensioon ja tere, parem tervis!

Welltone’i toidulisandi võimsus abistamiseks

Vaatame, miks võib Welltone olla teie kõrge vererõhu jaoks õige ravim. Alustuseks ei kasutata küüslauguekstrakti ainult vampiiride eemale peletamiseks. Tänu oma kaitsvatele omadustele ja võimele toetada tervet verevoolu, on küüslauku pikka aega kiidetud selle võime eest aidata südame tervist. Lisaks annab see teie lemmiktoitudele maitsva hoo!

Järgmine element nimekirjas on viirpuumari, mis pole nii tuntud, kuid on sama võimas. Paljud uuringud on näidanud, et see väike mari võib aidata veresooni lõdvestada ja parandada verevoolu, mis on suurepärane südame tervisele. See on nagu loodus, kes kallistab su südant.

Ärge unustage ka B6-vitamiini, mis on B-vitamiini rühma varjatud täht. B6-vitamiin on homotsüsteiini taseme kontrolli all hoidmiseks väga oluline. Kõrge homotsüsteiini tase võib suurendada südamehaiguste riski. Vitamiin B6 aitab hoida teie südant tervena, hoides homotsüsteiini taset kontrolli all. Rääkige sellest, et olete paljude asjade meister!

Miks peaksin valima Welltone’i?

Miks peaksite valima Welltone’i, kui on nii palju teisi pille, mis väidetavalt aitavad hoida vererõhku tervislikus vahemikus? Alustuseks põhineb see faktidel. Kõik Welltone’i koostisosad valiti hoolikalt, tuginedes uuringutele, mis näitavad, et need on teie südamele head.

Kuid see ei puuduta ainult seda, mis on Welltone’is; see puudutab ka seda, mis ei ole. Sellel ei ole lisatud maitseid, värve ega kemikaale, nii et võite olla kindel, mida oma kehasse paned. Samuti võite olla kindel, et seda valmistav tehas järgib rangeid kvaliteedikontrolli reegleid, nii et teate, et saate ohutu ja usaldusväärse toote.

Kuidas muuta Welltone osaks oma igapäevaelust

Olgu, olete valmis Welltone’i proovima. Aga kuidas muuta see oma igapäevaelu osaks? See on lihtne! Võtke üks pill koos toiduga, ideaaljuhul esimese asjana hommikul või nagu arst teile ütleb. Kui kasutate seda regulaarselt, aitate oma südant hästi töötada.

Muidugi on oluline teada, et Welltone ei asenda tervislikku elu. Kuigi see võib aidata teil hoida vererõhku tervislikus vahemikus, peaksite keskenduma ka sellistele asjadele nagu tasakaalustatud toitumine, aktiivne püsimine, stressiga toimetulemine ja piisav uni.

Kokkuvõtteks

Lõpuks võib sekundaarne hüpertensioon olla keeruline, kuid te saate selle raske töö ja Welltone’i pillidega kontrolli all hoida. Saate hoolitseda oma südame tervise eest ja elada oma parimat elu, kui saate teada põhjustest, jälgite oma vererõhku ja lisate oma igapäevasesse rutiini kasulikke tooteid, nagu Welltone. Miks siis oodata? Klõpsake sellel lingil https://welltone-website.com/et/, et alustada kohe teekonda parema tervise poole!

Contents